• Naczepa z wózkiem widłowym

  Naczepa z wózkiem widłowym

  Dysponujemy naczepa 13,6m typu mega z podwieszanym wózkiem widłowym z napędem na wszystkie kola dzięki czemu załadunek i rozładunek możliwy jest na miękkim terenie. Dostawę palet możemy zrobić pod same drzwi klienta

  Naczepy z wózkiem widłowym co tydzień można spotkać przede wszystkim na trasie Polska - Belgia - Polska.

  Czytaj dalej >>

 • Ekskluzywna flota

  Ekskluzywna flota

  Nowoczesne środki transportu, którymi dysponuje GRAND TRANS zapewniają bezkolizyjny przewóz. W skład floty wchodzą najnowocześniejsze i niezawodne samochody posiadające certyfikaty EURO 6 oraz EURO 5. Do dyspozycji Klientów firma oddaje szeroki asortyment naczep dostosowanych do każdego produktu.

 • Doświadczeni kierowcy

  Doświadczeni kierowcy

  Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym co powoduje że Twój ładunek jest bezpiecznie transportowany do miejsca rozładunku. Z nami nie musisz martwić się o bezpieczeństwo! :)

  Czytaj dalej >>

Transport krajowy i międzynarodowy

Jesteśmy firmą, która łączy w sobie doświadczenie, entuzjazm, wiedzę i kompetencję. Stanowimy zespół o ponad 14 letnim doświadczeniu zawodowym w branży spedycyjnej. Doświadczenie, terminowość, bezpieczeństwo oraz profesjonalne podejście do klienta pozwala nam zdobyć zaufanie klientów. W dobie pośpiechu oraz wzmożonej mobilności Jesteśmy zawsze punktualnie, o umówionej porze i miejscu, oszczędzając czas, jak również dbając o dobre imię wspólnego interesu.  Powierzony nam ładunek dociera zawsze na czas i w nienaruszonym stanie, co głównie wyróżnia naszą firmę wśród firm spedycyjnych. 

Poznaj naszą ofertę >>

eu mapm

Doświadczenie

Doświadczenie

Ponad 14 lat doświadczeń zdobywanych na drogach całej Europy jest gwarancją zrealizowania przez naszą firmę powierzonych zleceń w sposób bezpieczny, rzetelny oraz terminowy. Nasze doświadczenie pozwoli Wam nie martwić się o ładunek który nam powierzacie.
Terminowość

Terminowość

W dobie pośpiechu oraz wzmożonej mobilności Jesteśmy zawsze punktualnie, o umówionej porze i miejscu, oszczędzając czas, jak również dbając o dobre imię wspólnego interesu. Powierzony nam ładunek dociera zawsze na czas i w nienaruszonym stanie, co głównie wyróżnia naszą firmę wśród firm spedycyjnych.
Profesjonalizm

Profesjonalizm

Wieloletnia współpraca z klientami pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z największym zaangażowaniem co powoduje że nasi klienci pozostają z nami na długie lata.

Kontakt z Nami:

 •  (0048) 500-430-890
 •  (0048) 122515188
 •  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Usługi Transportowe Grand-Trans
Marcin Gądek
Gdów 261
32-420 Gdów
NIP: PL6831868448